Umożliwiamy naszym Klientom
płacenie kartami płatniczymi

 

Wyposażenie

W obecnych czasach dostępne są instrumenty oraz urządzenia pozwalające w sposób bezkompromisowy przeprowadzać leczenie i uzyskiwać najlepszy efekt kliniczny. Naszym celem jest zachowanie każdego zęba, a usunięcie jest naprawdę ostatecznością. I właśnie dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych sympozjach w kraju i za granicą. Wyposażamy nasz gabinet w najnowocześniejszy sprzęt jakim dysponują tylko najlepsze kliniki stomatologiczne w Polsce i na świecie.
Lampa L.E.Demetron1 Firma Demetron wykorzystała w swojej lampie diodowej pakiet 4 diod, podstawę termiczną i soczewki optyczne. Pakiet diod połączony z pochłaniaczem ciepła i powierzchnią odbijającą światło daje wysoką energię świetlną wychodzącą z lampy, przekraczającą swą mocą energię innych lamp tego rodzaju dostępnych obecnie na rynku. Dzięki temu głębokość polimeryzacji materiału kompozytowego jest bardzo duża i przewyższa głębokość polimeryzacji wykonanej przez lampy powszechnie stosowane w gabinetach stomatologicznych.
Raypex 5 Endometr RAYPEX jest urządzeniem do elektronicznego pomiaru długości kanału i dzięki kolorowej wizualizacji i powiększeniu ostatniego odcinka wierzchołka dokładnie określa początek wierzchołka fizjologicznego i pokazuje, gdzie jest wierzchołek anatomiczny. Ilustruje "na żywo" ruch instrumentu wzdłuż całego kanału korzeniowego- optymalne kliniczne rezultaty z 95% prawdopodobieństwem określenia punktu pomiędzy wierzchołkiem fizjologicznym i anatomicznym
PLANMECA INTRA Bezpieczny, nowoczesny, ergonomiczny. Aparat z generatorem z przetwarzaniem częstotliwości, gwarantuje stabilność parametrów ekspozycji oraz eliminuje promieniowanie miękkie, szkodliwe dla pacjenta o 25%. Posiada zaprogramowane parametry ekspozycji dla poszczególnych grup zębów. Przygotowany do pracy z każdym systemem cyfrowym dostępnym na rynku.
SILVERMIX Urządzenie służy do mieszania kapsułkowanych materiałów stomatologicznych służących do wypełnień oraz cementowania.

Exacta firmy Mocom. Jest to nowoczesny autoklaw służący do sterylizacji narzędzi stomatologicznych, który sterylizuje narzędzia za pomocą wysokiej temperatury, wysokiego ciśnienia i pary wodnej. Program sterylizacji jest w pełni zautomatyzowany, a co miesiąc wykonywane badanie sprawności autoklawu zawsze wypadało pomyślnie.
Lupy HEINE HR Są to lupy zabiegowe niemieckiej firmy Heine. Lupy te posiadają powiększenie 2,5X i służą nam zarówno do leczenia ,jak i diagnostyki próchnicy. Wykorzystujemy je podczas leczenia zachowawczego, leczenia endodontycznego i zabiegów chirurgicznych. W przyszłości planujemy zakup mikroskopu zabiegowego by powiekszyć możliwości lecznicze naszej praktyki
Kamery Miharu Kamera wewnątrzustna - słuzy do przeglądu uzębienia, jamy ustnej i ułatwia planowanie leczenia. Pozwala pokazać uzębienie pacjenta w powiększeniu na monitorze zamontowanym przy fotelu dentystycznym.
CITOJECT Używamy CITOJECT do specjalistycznego znieczulenia, bez uczucia drętwienia
a a
b b
c c
e e
h h
i i
j j
k k
m m
n n
 


Prywatna Praktyka Stomatologiczna Rafal Praszek, ul. Armii Krajowej 33/5, 19-300 Ełk, tel: 87 610 85 49, kom. 503 558 133, praszek@stomatologia.elk.pl